Fotorelacja z Litwy

Ponieważ sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami, najwyższa pora zabrać się za planowanie wakacji. Osobiście gorąco polecam podróż na Litwę, którą sami kilka lat temu odwiedziliśmy. Wspomnienia z tej wyprawy uwieczniliśmy na zdjęciach, którymi mam zamiar się z Wami podzielić.

 • Konikc

  Byłem na Litwie latem 2009. Kraj bardzo europejski z bardzo dobrymi drogami.Praktycznie przejazdy wiekszosci drogami ekspresowymi i autostradami.Mase zabytkow i ciekawych miejsc.Ludzie przychylnie nastawieni do nas i przez cala podróz nie mialem zadnych klopotow,wszak to panstwo UE.Warto wczesniej robic rezerwacje inaczej jestesmy skazani na drogie hotele.ceny podobne jak u nas jednak normalnym jest ze w kurortach sporo wyzsze.Mnie urzekło Vilno,Kłajpeda i Mierzeja Kurońska.Ciekawy kraj i warty zwiedzenia.Polecam wyjazd swoim samochodem.

  • nawschod

   Ja mam z Litwy jak najlepsze wspomnienia. Kwatery właściwie kombinowaliśmy na miejscu, ale to był wrzesień, więc było łatwiej. Z miejsc, które wymieniasz, nie przypadła nam do gustu jedynie Kłajpeda, ale byliśmy tam krótko, a poza tym ciągnęło nas już wtedy bardzo na plażę, więc nie mieliśmy wielkiego zapału do zwiedzania miasta.

  • Robert

   „Mnie urzekło Vilno”
   Gdyby żył, mój dziadek by cię oskalpował za to litewskie V na początku:)