„Komentuj i wygraj” – rozstrzygnięcie konkursu

Dziękuję wszystkim za komentarze. Zarówno te na blogu, jak i na Facebooku. Było ich całkiem sporo, natomiast zwycięzca może być tylko jeden. Po dłuższym namyśle zdecydowałem się wybrać komentarz Arkadiusza Kuglera umieszczony na facebook’owej stronie Na Wschód. I to właśnie Arek otrzyma wkrótce pocztą obiecaną nagrodę, czyli książkę „Gulasz z turula” Krzysztofa Vargi.  A oto zwycięski komentarz, raz jeszcze:

Dlaczego Magyarország? Bo dobrze jest wiedzieć, ze jest naród boleśniej doświadczony przez historię, i bardziej zdradzony niż my. Bo przez to łatwiej jest tez nam poczuć bliskość i pokrewieństwo dusz z Węgrami. Bo tyle razy doświadczyliśmy bezinteresownej pomocy od Bratanków… Bo język –  piękny i unikalny, jakby na przekór wszystkim. Bo muzyka, wino… i te niepowtarzalne słońce. I… Unicum! Wymieniać jeszcze?

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Z pewnością wkrótce na Na Wschód pojawią się kolejne okazję, żeby zgarnąć jakieś ciekawe nagrody. Bądźcie czujni.

  • Arek

    Nowa strona ruszyła, i wreszcie mogę jeszcze raz, już oficjalnie, podziękować za nagrodę 🙂 Bardzo się ucieszyłem, a teraz cieszę się jeszcze bardziej bo – już za tydzień o tej porze będę spacerował po Budapeszcie 🙂 Wspominając kolejny raz o tym, o czym napisał Krzysztof Varga – oczywiście…
    Pozdrowienia dla wszystkich!

    • nawschod

      Cieszę się, że książka się spodobała. 🙂 I zazdroszczę Budapesztu…