Czym jest „Na Wschód”Informacje

„Na Wschód” powstał jako miejsce moich na poły osobistych wynurzeń dotyczących Europy Środkowo-Wschodniej. Wszystko zaczęło się od podróży, ale szybko uznałem, że samo odwiedzanie ciekawych miejsc jest poznawaniem zbyt powierzchownym. Zacząłem coraz bardziej zagłębiać się w historię i kulturę regionu. Efektem tego był ciągły rozwój bloga, a przede wszystkim własna satysfakcja. Szybko okazało się, że ludzi zainteresowanych tym samym, jest  więcej. „Na Wschód” zaczął przyciągać nowych fanów na Facebook’u i systematycznie zyskiwać na popularności. To skłoniło mnie do stworzenia unowocześnionej wersji bloga, którą w tej chwili oglądacie.

Mam wielką nadzieję, że ”Na Wschód” będzie miejscem inspirującym dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem Europy Środkowo-Wschodniej. Pisanie tego bloga daje olbrzymią motywację do odkrywania ciągle nowych rzeczy. Mam nadzieję, że z jego czytaniem będzie podobnie.

Mateusz Puszczyński+

To jest przykładowa strona WordPressa. Możesz ją zmodyfikować, aby umieścić tu informacje o sobie lub swojej witrynie, by czytelnicy wiedzieli, kim jesteś. Możesz utworzyć takich stron ile tylko zechcesz, możesz również tworzyć podstrony i zarządzać wszystkim z poziomu panelu administracyjnego WordPressa.